PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33996}

Matrix Rewolucje

The Matrix Revolutions
7,1 219 291
ocen
7,1 10 1 219291
5,2 22
oceny krytyków
Matrix Rewolucje
powrót do forum filmu Matrix Rewolucje

Kawał niesamowitego widowiska filmowego. Coś dotychczas niebywałego i nieprawdopodobnego. Finalna walka wybitna. Coś wręcz imponującego i niesamowitego.

ocenił(a) film na 8
asiunek_2

Bardzo przyjemnie przeczytać taką wypowiedź. Mamy piep**ony 2013 rok, dycha wstecz ta część, a mnie zniszczyło! Cała trylogia to dla mnie perełka. Nie rozumiem, szczerze nie rozumiem niskich ocen za widowisko/zjawisko jakim jest Matrix. Wybitne kino Sci-fi. Druga i trzecia częśc mnie miażdżą. Cudowna gratka dla fanatyków gatunku. I aż śmieszne, że ponad 10 lat po premierze części pierwszej odpaliłem wszystko po raz pierwszy, długo sie wstrzymywałem i nie żałuje. Pozdrawiam fanatyków "M"!!!

ocenił(a) film na 5
czikitumbka

No to mojej oceny pewnie nie zrozumiesz, bo dałem 4. O ile jedynka jest filmem rewelacyjnym, a dwójka niezłym, to w trójce poza widowiskowymi walkami i efektami nie ma kompletnie NIC.

asiunek_2

Bracia Wachowscy to podobno fani serii anime Dragon Ball, więc mieli się na czym wzorować w walkach, a widać było pewne podobieństwa.

ocenił(a) film na 7
asiunek_2

Zgadzam się, kawał świetnego filmu. ,,Matrix'' - pierwsza część też dobra, ale podobało mi się, że Matrix 3 potrafił trzymać poziom.

ocenił(a) film na 7
asiunek_2

Cóż, mnie właśnie finalna walka podobała się najmniej. Za bardzo była przesadzona. Za to obronę hangaru uważam za najwybitniejszą w tym filmie. Pzdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones