PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33996}

Matrix Rewolucje

The Matrix Revolutions
7,1 219 342
oceny
7,1 10 1 219342
5,2 22
oceny krytyków
Matrix Rewolucje
powrót do forum filmu Matrix Rewolucje

że ta część to jakaś parodia Matrixa? Tragedia...

ocenił(a) film na 1
mefik2

Zgadzam się w 100%, pierwszą i drugą część oceniłem na 8, Rewolucje - rewolucyjnie na 1 (dałbym 'minus 100 gdybym mógł).

ocenił(a) film na 2
mefik2

Właśnie dokładnie takie wrażenie odniosłem: parodia. Fascynującą ideę sztucznie wytworzonej rzeczywistości i zniewolonych umysłów oraz niepowtarzalny klimat Matrixa zastąpiły błyskotki i huki. Ależ to idiotyczne.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
Tron_filmweb

witamy an filmwebie kolejnego hejtera :) spodoba Ci sie - tu jest wielu równych Tobie buców :) pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
mefik2

Kostek skończ biadolić. Matrix: Reaktywacja to nie tylko walka Mechów w Syjonie. Ta scena zajmuje ledwie co 5 minut. Na obronę filmu:
* lepsze efekty specjalne
* lepsze i bardziej widowiskowe akcje
* więcej barwnych postaci
* lepszy klimat
* niezapomnianą muzykę

mefik2

Owszem, film jest dziwny... nie taki, jakiego można by się spodziewać. Ale nie jest zły - po prostu inny. Końcówka na pierwszy rzut oka wydaje się absurdalna, ale z drugiej strony zmusza do przemyśleń i stanowi odstępstwo od utartego szlaku. Poza tym 80% ludzi którzy mówią/piszą, że 3'ci Matrix jest zły robi to bo uważa, że tak "powinno" się ocenić ten film.Tak samo jak z filmem Skazani na Shawshank - masa ludzi daje mu 10/10 bo tak robi większość... w przypadku 3'ciego Matrixa to taki łańcuch hejtingu. Mi się ta część podoba, choć gdy pierwszy raz ją oglądałem to nie spodziewałem się takiego filmu. Poza tym ocena 1/10 dla tego filmu to już czysty hejting, nic więcej.

ocenił(a) film na 4
mefik2

myślę tak samo po genialnej 1 chyba za bardzo nie mieli pojęcia co dalej

mefik2

Miałem sam założyć taki temat, ale skoro już jest to po prostu potwierdzam. Film tragiczny 3/10 za to w kategorii parodii mocna 7/10. A zupełnie poważnie, to trzymajcie się jak najdalej od filmu. Nigdy więcej ,,Rewolucji"' bo obrzydzi mi i Matriksa na zawsze. A do ,,Reaktywacji" nawet nie podchodzę, bo boję się zupełnej dezaktywacji. Wstydźcie się bracia i siostry Wachowskie!

ocenił(a) film na 7
mefik2

Jako ekspert kina uważam nieco inaczej: http://www.filmweb.pl/film/Matrix+Rewolucje-2003-33996/discussion/UUUOOOOxee3agg aasg326ghl+jakie+to+s%C5%82abe,2769239 Taka rozwałka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones