PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33996}

Matrix Rewolucje

The Matrix Revolutions
7,1 219 342
oceny
7,1 10 1 219342
5,2 22
oceny krytyków
Matrix Rewolucje
powrót do forum filmu Matrix Rewolucje

serdecznie

ocenił(a) film na 6

Serdecznie niepozdrawiam kilku chorych zapaleńców dla których 3 część Matrixa jest filmem ulubionym. Przecież to głupi film, w ogóle aktorzy grają beznadziejnie i nic się nie dzieje, został zrobiony tylko dla kasy ale matrix 6 już jest lepszy, wrócono do źródeł i przywrócono wspaniały klimat 2 części. Polecam też 4.

buc

ach te punkciki
Czlowieku co Ty piszesz. Nie powtsala przeciez czesc 3 Ty juz ja oceniasz!!!!! Nawet piszesz o 4 i 6 ktore sa tyklo planem. Jesli chcesz sobie nabic punkty to sa na to inne, bardziej tworcze sposoby.

ocenił(a) film na 6
Nero

ironia
Chyba mnie nie zrozumiałeś. Nie bierz wszystkiego co napisałem tak poważnie a będziesz wiedział o co mi chodziło. A co do planów nad częścią 4 i 6 to nie słyszałem o takich.

ocenił(a) film na 10
Nero

oj Nero
przeczytaj dokladnie list kolegi , nie sadze aby on nalezal do tych ktorzy sobie nabijaja punkty....

ocenił(a) film na 10
buc

hahaha
no wiesz co !! ja sie z Toba nie zgadzam (uwazam ze 4 jest beznadziejna), ale kazdy ma swoje zdanie, mysle tez ze czesc 5 jest ok, co mylisz??? :) nie mowiac juz o czesci 8 !! rewelacja !!
pozdrawiam :))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones